Techniq

O firmie i deweloperze

Projektowaniem i budowaniem zajmujemy się już 14 lat. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że do dziś zrealizowaliśmy ponad 30 inwestycji, które cieszyły się ogromną popularnością i zadowoleniem naszych klientów. Jako Techniq jesteśmy jedną z największych i najbardziej cenionych firm deweloperskich działających na terenie województwa małopolskiego. Tworzone przez nas luksusowe przestrzenie zostały przekazane dla ponad 1000 osób i 350 rodzin, które zaufały naszym umiejętnościom i doświadczeniu. Nasza oferta to zarówno komfortowe mieszkania i apartamenty, ale także bliźniaki, funkcjonalne domu jednorodzinne czy luksusowe wille.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy Polską, rodzinną firmą z własnym kapitałem. Dzięki temu mamy możliwość być obecnym na każdym etapie procesu realizacji projektu. Samodzielne zajmowanie się budową oraz sprzedażą sprawia, że mają Państwo pewność, że stworzone przez nas mieszkanie będzie spełniało wszystkie oczekiwania i potrzeby. Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego działamy ze stałą i sprawdzoną ekipą budowlaną, która dba o Państwa przyszłość na całym etapie realizacji.

Cena

Dzięki atrakcyjności naszych cen większość sprzedanych do tej pory domów, rezerwowana była jeszcze na początkowym etapie ich budowy.

W ofercie proponowanych przez nas lokali masz do wyboru zarówno mieszkanie, jak i bliźniaka, szeregówkę, dom jednorodzinny czy luksusową willę. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi realizowanymi przez naszą firmę inwestycjami i wybranie tej, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania i potrzeby.

POZNAJ ATUTY

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponad 14 lat

doświadczenia

Własny

wypracowany kapitał

stała

ekipa budowlana

Ponad 30

zrealizowanych inwestycji

Najlepsza

jakość do ceny

Realizacja firmy TECHNIQ - zdjęcie 1
Realizacja firmy TECHNIQ - zdjęcie 2
Realizacja firmy TECHNIQ - zdjęcie 3